Banská Bystrica U16 - MŠK Žilina U16 4:2 (2:2)

23.kolo I.ligy mladších dorastencov - U16:

FK Dukla Banská Bystrica U16 - MŠK Žilina U16 4:2 (2:2)

Góly: 52.,65. Antal, 16. Mojžiš, 8. Rymarenko - 10. Sluka, 26. Gerebenits.

Zostava: Mučka - Mlynár (65. Bobčík), Majdan, Dybala, Lacko - Ďuriš, Filipiak, Knižka - Staník (58. Petrák), Gerebenits, Sluka.

Vladimír Veselý, tréner:

"Domáci v tomto zápase vyťažili z minima maximum. Za prvý polčas vyslali na našu bránu 2 strely, ktoré skončili v našej sieti. My sme si okrem gólom vypracovali dve či tri výborné príležitosti, ale zlým riešením sme ich nevyužili. V druhom polčase sme za stavu 2:2 nevyužili dva samostatné nájazdy. Súper nás za to potrestal a z brejkovej situácie sa ujal vedenia. A štvrtý gól sme si dali prakticky sami. Aj za tohto nepriaznivého stavu sme to nezabalili a vypracovali si štyri tutovky, ktoré sme nepremenili. Bohužiaľ. Napriek tomu, že sme herne dominovali a boli jednoznačne lepší, súper bol maximálne efektívny a zápas vyhral."

zdroj: MŠK Žilina