31.1.2011

U 13 Finálový turnaj halovej sezóny

Žiaci MŠK na tre?om mieste

V piatok a v sobotu sa uskuto?nil finálový turnaj halovej sezóny útvarov talentovanej mládeže v Myjavskej športovej hale. Turnaj organizovaný Slovenským futbalovým zväzom vyhrali mladši žiaci Spartaka Trnava. Mladí futbalisti MŠK Žilina obsadili na turnaji tretie miesto.

Zostava MŠK: Milo, Dula?ka P.- Zajac, Zavadzan, Vallo, Makuch, Fujak D., Fujak R., Staník, Krela, Šušolík, Šoška, Melich, Martin?ek, Majštiník, Vakula.

Výsledky MŠK:
MŠK Žilina – FC Spartak Trnava 4:3 (Krela 3, Martin?ek)
ŠK Slovan BA – MŠK Žilina 4:1 (Makuch)
MŠK Žilina – ŽP Šport Podbrezová 10:0 (Vallo 2, Makuch2, Majštiník, Zavadzan 2, Šušolík, Fujak R., Martin?ek)
FC Spartak Trnava – MŠK Žilina 3:0
MŠK Žilina – ŠK Slovan BA 2:2  (Krela, Makuch)
ŽP Šport Podbrezová – MŠK Žilina 1:1 (Krela)

Najlepším hrá?om turnaja sa stal hrá? MŠK Žilina Matej Vakula
Najlepším strelcom turnaja sa stal hrá? MŠK Žilina Jakub Krela.

Kone?né poradie:
1.      FC Spartak Trnava
2.      ŠK Slovan Bratislava
3.      MŠK Žilina
4.      ŽP Šport Podbrezová

Tréner MŠK J. Ba?ík: Celý turnaj sme nepredvádzali hru, na ktorú majú chlapci predpoklady. Ve?mi zle sa však v hale hrá proti dobre organizovaným súperom, ktorí ?akajú na vašu chybu. My sme v každom zápase tvorili a ve?a sme aj pokazili. Zárove? súperom vä?šina z ?ahov vyšla. Pre m?a je tento turnaj sklamaním najmä kvôli tomu, že nám nevychádzala pre nás typická ofenzívna hra. Strácali sme lopty v hre 1-1 a následne sme pomaly reagovali na stratu lopty. Pre všetkých bol tento turnaj psychicky ve?mi náro?ný. Snažili sme sa, ale vychádzalo nám málo.
Turnaj zaslúžene vyhrali hrá?i Spartaka, ktorí boli na tento turnaj najlepšie pripravení.

článok bol zobrazený 2035 krát