9.11.2011

U 11 Legia Cup 2011

Žiaci MŠK Žilina na výborne zorganizovanom turnaji v Po?sku

Výsledky:
MŠK Žilina - Legia Varšava 1:1 (Nem?ík)
MŠK Žilina - Karpaty ?vov 0:1
MŠK Žilina - JK Kalev Talin 2:0 (Holá?, Petrovi?)

V základnej skupine sme sa umiestnili na druhom mieste za Karpaty ?vov. Všetky zápasy v skupine sa niesli v znamení nepremenených šancí. Mrzie? nás môže najmä zápas s Karpaty v ktorom sme boli lepším mužstvom.

Štvrfinále:
MŠK Žilina - ?esko- nemecká futbalová škola 0:0 na p. k. 2:3
Skupina o 5. - 9. miesto
MŠK Žilina - JK Kalev Talin 2:0 (Holá? 2)
Zápas o 5. miesto
MŠK Žilina - Sparta Praha 1:1 (Ostrák) na p. k. 8:7

Celkové poradie:
1. Karpaty ?vov
2. ?NFŠ
3. Herta Berlin
4. Legia Varšava
5. MŠK Žilina
6. Sparta Praha
7. JK Kalev Talin
8. Vilnius

Tréner MŠK J. Ba?ík: Absolvovali sme výborne zorganizovaný turnaj. Spolo?enská stránka turnaja bola do detailov prepracované. Po športovej stránke chýbalo len viac hracieho ?asu, ke?že nede?ne zápasy sa hrali iba v pol?asoch po osem minút, ve?a zápasov skon?ilo remízov a rozhodovali pokutové kopy. Náš herný prejav hlavne v nede?u bol dobrý. Chlapci sa snažili o aktívnu kombina?nú hru. Najmä v zápase s ?esko nemeckou futbalovou školou sa nám nátlakový spôsob hry daril. Škoda, že sme sa nepresadili aj gólom... Jedenástky sú vždy lotéria, ale keby sa hodnotil herný prejav tak štvrtfinále by sme vyhrali. Naopak zápas o 5. miesto so Spartou prehrali. Chlapci striedali lepšie chvíle so slabšími, ale celkovo nesklamali. Zlepši? sa musíme najmä v pohybe bez lopty a v riešení zakon?enia na bránku.