U 16 Zbrojovka Brno – MŠK Žilina 2:2 (0:0)

Prípravný zápas

Góly MŠK: 55. Hrn?iar, 58. Kone?ný

Zostava MŠK: Gálik (40. Sága) – Mar?iš (60. Brod?an), Benia?, Pobijak, Brod?an (40. Coma) – Štefanec, Minárik, Michlík – Kone?ný, Gorel?ík (16. Kapusniak), Hrn?iar

Na malom ihrisku sa hral rýchly futbal s mmožstvom osobných súbojov. Prvý pol?as sa hralo viac medzi 16-kami. Domáci mali iba jeden priamy kop, my sme mali dve stopercentné šance Hrn?iarom a Kone?ným, ktoré domáci brankár chytil. Na za?iatku druhého pol?asu sme po individuálnej chybe  a následnom centri dostali gól  a prehrávali sme 1:0. Po góle sme už na ihrisku dominovali a súpera sme zatla?ili na ich polovici. Podarilo s nám vyrovna? Hrn?iarom, ale rozhodca gól neuznal.
Potom sme mali výbornú desa?minútovku, ke? sa nám podarilo vyrovna? v 55. min. Hrn?iarom po Kapustniakovom centri. V 58. min. v 16-ke nožni?kami prihral Michlík Kone?nému a viedli sme 2:1. Vytvárali sme si ?alšie šance, ktoré sme trestuhodne pozahadzovali, Hrn?iar 3x, Coma z 5-ky prehlavi?koval bránu. Súper nás potrestal dve minúty pred koncom zápasu, ke? bol iba druhýkrát v našej 16-ke a podarilo sa im vyrovna? na 2:2, ke? po centri z pravej strany sme neboli dôrazní v bránení. Skúsenemu družstvu by sa to nemalo stáva?, menšia strata koncentrácie nás pripravila o zaslúžené ví?azstvo. Napriek tomu som ve?mi spokojný s výkonom celého družstva, aktívnou hrou a dobrou organizáciou sme odohrali dobrý zápas.
V stredu hráme so Senicou v Strážove o 13.00 hod.