U 19 Slovácko – MŠK Žilina 3:4 (1:2)

Zápas s množstvom šancí i gólov

Góly MŠK: 25. Kla?anský, 27. Rybár, 54. Zuziak, 58. Jánošík

Zostava MŠK: Holec – ?ungel (45. Stenchlák), Šutý (45. Lojdl), Králik, Kuric (45. Petruš) – Jánošík, Kla?anský, Klec, Zuziak – Rybár – Pu?ek (Pochyba)

Odohrali sme dnes dobrý zápas s kvalitným súperom. Súper, ale aj my sme si vytvorili ve?a gólových šancí. Prvý gól sme dali z rohu, o dve minúty po centri Jánošíka a zakon?ení Rybárom bolo 0-2. Gól sme inkasovali po rohovom kope, zo strely spoza 16-ky. Po pekných akciách sme rýchlo vyhrávali 1:4. Zlá koncentrácia nás pripravila o krajší výsledok. Súper po našich hrubých individuálnych chybách skóroval dvakrát za dve minúty. ?alšie ?isté šance Pochybu a Kleca ostali nevyužité.