U 16 Predmier – MŠK Žilina 1:6 (1:3)

Dobré kombinácie aj pekné góly

Góly MŠK: 3., 85. Štefanec, 28. Ondák, 43. Kone?ný, 68., 75. Adam Štefanec

Zostava MŠK: Gálik – Mar?iš, Benia?, Coma, Brod?an – A. Štefanec, Václavík, Michlík – Vallo, Kone?ný, Ondák (45. Kapusniak)

Po?as celého zápasu sme kontrolovali hru a zaslúžene sme vyhrali. Na ?ažkom teréne sme celkom dobre kombinovali a dali sme aj pekné góly. Po Ondákovej prihrávke nás poslal do vedenia už v tretej minúte Štefanec strelou zo 16-ky. Štefancova strela z 20 metrov ešte skon?ila na ty?ke, ale Ondák sa už nemýlil a zvýšil na 0:2. Ku koncu pol?asu stratou koncentrácie sme pustili súpera do vlastnej obrannej zóny, kde sme stratili ?ahké lopty. Súper mal dve tutovky, podržal nás  Gálik svojimi peknými zákrokmi, ale  pri tretej šanci súpera už nemal šancu a domáci znížili na 1:2. Dôležité bolo, že sme o minútu zvýšili na 1:3, ke? zahrával Štefanec štandardnú situáciu a Kone?ný sa presadil peknou hlavi?kou.
Druhý pol?as bol už iba v našej réžii, vytvárali sme si množstvo šancí, ktoré sme trestuhodne nepremie?ali. Šance Štefanca, Kone?ného a Michlíka  by mali skon?i? gólom. Striedajúci Kapusniak svoj dobrý výkon potvrdil aj dvomi gólmi a v závere stanovil na kone?ných 1:6 Adam Štefanec. Som spokojný s predvedenou hrou, musíme ešte zlepši? premie?anie šancí.