U 16 Závažná Poruba – MŠK Žilina 0:5 (0:1)

Ví?azstvo potvrdilo prvé miesto v tabu?ke

Góly: 23., 47. Mar?iš, 60. Kone?ný, 63. Šesták, 87. Štefanec

Zostava MŠK: K?azovi? – Šesták, Benia?, Pobijak, Skali?an – Štefanec, Minárik, Hrn?iar – Mar?iš, Kone?ný, Kapusniak (46. Brod?an)

Ví?azstvom v Závažnej Porube sme definitívne potvrdili prvé miesto v sú?aži. Až na prvých 15 minút, ke? sme ešte boli pasívny, sme podali po?as celého zápasu ve?mi dobrý výkon. Súper sa snažil o napádanie v našej obrannej zóne, ?o nám vyhovovalo a mali sme priestor pre našu kombina?nú hru. Pol?as sme vyhrali 1:0, ke? Štefanec prihrával  z ?avej strany a Mar?iš nás poslal do vedenia.
Druhý pol?as sme za?ali  aktívne a výsledkom bol pekný gól Mar?iša na 2:0, ke? mu z pravej strany prihrával  Skali?an. V 60 minúte sa presadil individuálne na pravej strane Štefanec a jeho spätnú prihrávku zakon?il Kone?ný, 3:0. Minárikove strely (3) zo strednej vzdialenosti domáci brankár chytil. Po štandardnej situácii, ktorú zahrával Hrn?iar sme už vyhrávali 4:0, ke? odrazenú loptu zakon?il spoza pokutového územia peknou strelou Šesták. V závere?ných minútach dal najkrajší gól zápasu Štefanec, ke? zahral ve?mi dobre priamy vo?ný kop z  20 metrov  a nedal brankárovi najmenšiu šancu. V zápase sa mi najviac pá?il Štefanec a Minárik.