Fotogaléria:

Fotogaléria
27.8.2013

Mládež MŠK Žilina v akcii

Sobot?ajšia prehra U 19 MŠK Žilina v Nitre, Bé?ko nezvládlo prvý pol?as a od Moldavy dostalo štyri góly.

Utorok, 27.8. 2013

U 15

MŠK Žilina - Podlavice 6:0 (1:0), Lacko 2, Kacmar?ík 2, Múdry, Greguš (Trénerovi Labantovi chýbali 8 reprezentanti, ktorí sú na Princovom memoriále).

U 14

MŠK Žilina - Podlavice 7:1 (3:1), Szabo 2, Veselovský, Mráz, ?urana, Strobel, Kothaj . Hralo sa 2x35 minút

Streda, 28.8.2013

U 19

MŠK Žilina - Dubnica 6:3 (2:1),  góly MŠK Žilina: 25,72.,85. ?melík,  6. Ká?er, 73. Klec, 89. Pochyba.

Zostava MŠK Žilina: Tichák - Šmehíl, Kla?anský, Nem?ík, Kuric,  Pu?ek (76. Pochyba),  Škriniar (K), Kincl (82. Lojdl), Ká?er, Slaninka, ?melík.

Tréneri Nemec, Berešík: " Po dobrom za?iatku a premenení gólových príležitostí sme po inkasovanom góle znervóznili a prestali hra? hru, ktorá nás zdobila. Viazla nám kombinácia, mali sme množstvo nepresných prihrávok. Upokojil nás až tretí gól, po ktorom sme opä? získali potrebný pokoj a preh?ad na ihrisku. Musíme sa však vyvarova? ?ahšiemu prístupu v defenzíve a zbyto?ných inkasovaných gólov."

U 12

Námestovo U 13 - MŠK Žilina 4:11 (1:4), góly MŠK Žilina:  Biricz 3, Ká?er 2, Dyroff 2, Ostrák , Hun?ík, Majer?ák.

U 11

Námestovo  U 12 - MŠK Žilina 10:7 (3:2), góly MŠK Žilina: Sob?iak 2, Hruška, Hunana, Oravec, Šimal?ík, Šoška.

Štvrtok, 29.8.2013

U 14

Ajax Slimá?ik U 15 - U 14 MŠK Žilina 1:3 (0:0), Gerebenits, Dávidík, Krkoška

Sobota, 31.8.2013

U 19

Nitra - MŠK Žilina 4:2 (1:1), góly MŠK Žilina:   28. ?melík,  84. Vavro . v 69. minúte nepremenil Ká?er pokutový kop. ŽK za MŠK Žilina: 42. Škriniar, 80. Vavro, 90. Králik.

Zostava: Tichák - Kadlec, Králik (K), Vavro, Kuric - Škriniar, ?melík,  Ká?er (77. Kla?anský), Lup?o, Slaninka (63. Pochyba) - Pu?ek (63. Klec).

Tréneri Nemec, Berešík: " Prehrali sme na základe našej nedisciplinovanosti v úto?nej i obrannej fáze. V defenzíve sa vyskytlo ve?a nedostatko, ktoré najlepší hrá? na ihrisku Vestenický dokázal využi?. Dominovali sme v držaní lopty, ale neboli sme efektívni vo finálnej fáze. Prvý pol?as vyznel jasne v náš prospech, o ?om sved?ia aj strelecké pokusy 15:2, z toho však boli len 4 na bránu. Naopak domáca Nitra z dvoch pokusov mala bilanciu gól a nastrelená ty?. Po obrátke sme pokra?ovali v dominancii, ale po opätovných chybách v defenzíve súper strelil ?alšie dva góly. Do zápasu nás mohol vráti? pokutový kop, ktorý nepremenil Ká?er a ani z následnej dorážky sa nepresadil Klec. V 84. minúte sme strelili kontaktný gól, avšak o minútu po hrúbke v obrane inkasovali. Vô?a po ví?azstve sa hrá?om nedá uprie?, ale v zápase  bolo z našej strany až príliš taktických a individuálnych chýb."

U 13

MŠK Žilina - Ružomberok 16:5 (10:3), góly MŠK Žilina: Petrovi? 4, Mráz 3, Holá? 3, Szabo 2, Srreter, Veselovský, Goljan, Kothaj). hrací systém: 7+1, 2x30 minút.

U 12

MŠK Žilina - Ružomberok 8:6 (3:1), góly MŠK Žilina : Dyroff 3, Biricz 3, Pekara, Hun?ík.   hrací systém :7+1, 2x30 minút.

nede?a, 1.9.2013

B

Moldava nad Bodvou - MŠK Žilina 4:1 (4:0), gól MŠK Žilina: 86. Jasenovský

Zostava: Le Giang - Repá?, Lon?ík, Mravec, ?uratný, Guba, Tlachá? (60. Perexta), ?urica (K),Gergel, Polia?ek, Hrbek (31. Švikruha, 78. Jasenovský).

Tréner V.  Veselý: " Výsledkovo aj herne to bol náš najslabší zápas na ihriskách súperov. Najmä v prvom pol?ase sme vyrobili ve?a chýb, ktoré súper trestal. Verím, že v najbližšom zápase v Lipanoch nastúpi iné, lepšie mužstvo."

U 15

Ružomberok - MŠK Žilina 0:0

U 14

Ružomberok - MŠK Žilina 2:3 (1:2), góly MŠK Žilina: Filipiak, Jackuliak, Gerebenits.

U 13

Byt?a U 15 - MŠK Žilina 4:2 (1:2), góly MŠK Žilina: Kompaník, Opial.

U 11

Byt?a U 13 - MŠK Žilina 3:2 (1:0), góly MŠK Žilina: Belko 2

TURNAJE

MŠK Žilina U 11  v Opave:

MŠK Žilina - B. Bystrica 2:1, Šoška, Jakubík,  MŠK Žilina - Zaglebie Sosnowiec 2:0, Oravec, Šoška, MŠK Žilina - Jablonec 1:1, Šoška, MŠK Žilina - SFC Opava 4:0, Oravec, Šoška, Hunana, Bechný, MŠK Žilina - FC Hlu?ín, 1:0, Oravec, MŠK Žilina - FC Brno 2:1, Oravec, Jakubík, MšK Žilina - F. Místek 0:2, MŠK Žilina - Bohemians 1:3, ?elko.

1/8 finále: MŠK Žilina - UKS SMS Lodz 0:0, na 11 m 3:2

Semifinále: MŠK Žilina - Sparta Praha 0:6

o 3.miesto: MŠK Žilina - Slovan Bratislava 3:1 , Halúska 2, Jakubík.

zdroj: MŠK Žilina