Fotogaléria:

Fotogaléria
10.9.2013

Mládež MŠK Žilina v akcii

Vydarený víkend všetkých mládežníckych tímov MŠK Žilina, ke?že okrem remízy U 11 si ostatné mužstvá zaknihovali ví?azstvá.

Streda, 11.9.2013

U 14

Frýdek - Místek U 15 - MŠK Žilina  2:1 (0:0), gól MŠK Žilina: Šavel.

U 13

Frýdek - Místek U 14 - MŠK Žilina 6:3 (2:1). góly MŠK Žilina: Goljan, Mráz, Szabo.

Sobota, 14.9.2013

U 19

Podbrezová - MŠK Žilina 1:2 (1:0), góly MŠK Žilina:  71. ?ungel, 79. Kla?anský.

Zostava MŠK Žilina:  Bajza - Kadlec, Šutý, Kuric, Slaninka - Lup?o (62. Pu?ek), Kr?ula (74. Pochyba), Kincl, Kla?anský (K), ?ungel (87. Šmehíl) - Ká?er.

Tréneri Nemec, Berešík: "Úvod zápasu sme nezachytili boli sme málo dôrazní, súper nás napádal  a svojou agresivitou nám spôsoboval na ?ažkom teréne problémy.  Prebral nás až úvodný gól v našej sieti, ale aj tak sme si v prvom pol?ase nedokázali vypracova? príležitosti na skórovanie. Dlho sme držali loptu, nehrali sme na jeden max. dva dotyky,  ?o od hrá?ov požadujeme a súper sa stihal presúva?. Po usmernení cez pol?asovú prestávku sme súpera zatla?ili a za?ali sme hra? do nohy na jeden, dva dotyky. Súpera sme pritla?ili pred jeho pokutové územie.  Nestíhal zachytáva? našu rozohrávku  a postupne sme si vypracovali gólové príležitosti. Prvé sme ešte nevyužili,  ale v 71. minúte po individuálnej akcii Pu?eka dal vyrovnávajúci gól ?ungel. Za?ali sme hra? ešte odvážnejšie a po strele Ká?era  a dorážke Kla?anského sme zápas oto?ii. V závere zápasu sme mali do otvorenej obrany súpera ešte tri vyložené príležitosti, ktoré sme však nevyužili. Hrá?i si za svoj druhopol?asový výkon  záslužia pochvalu, ale my o?akávame takýto výkon celý zápas, a preto nemôžeme by? celkom spokojný, hlavne za prvý pol?as. "

U 17

MŠK Žilina - Podbrezová 3:2 (2:0), góly MŠK Žilina: Mo?oroši, Hancko, Kopi?ár.

Tibor Goljan, tréner: "Zápas sa nehrá iba 55 minút...Do 55 minúty sme podali dobrý výkon, viedli sme tri nula a kontrolovali sme hru. V druhom pol?ase striedajúci hrá?i nenasko?ili dobre do zápasu a ostatní hrá?i sa         uspokojili s vedením 3:0. Pôsobili sme na ihrisku chaoticky, prestali sme beha?, hrali sme statický futbal. Spokojný som s našou hrou do stavu 3:0, potom to už s futbalom nemalo ni? spolo?né, miestami som moje mužstvo nespoznával. Zápas mi ukázal ako hrá?i reagujú v krízových situáciach, tu sa ukážu osobnosti. Mo?oroši splnil moju predstavu v zápase a bol naším najlepším hrá?om. Spokojný som bol aj so striedanými hrá?mi Michlíkom, Kopi?árom a Hanckom. Budúci víkend máme vo?no, potom hráme v Ružomberku."

U 16

MŠK Žilina - Podbrezová 4:0 (3:0), góly MŠK Žilina: Štefanec 2, Majštiník, Sokol.

S. ?uriš, tréner:   " Hrá?i pristúpili k zápasu poctivo, ?o sa odrazilo na výsledku. Súpera sme do ni?oho nepustili, strelili sme 4 góly a vypracovali si nieko?ko pekných gólových príležitosti. Podali sme ve?mi dobrý kolektív. "

U 15

B. Bystrica - MŠK Žilina 0:3 (0:2), góly MŠK Žilina:  14.,50. Boženík, 4. ?uriš.

Zostava MŠK Žilina:  Petráš - Mlynár, Varga, Lacko (61. Majer?ík),  Majdan (K), Kopas, Múdry (56. Kompaník), ?uriš (61. Opial), Boženík, Ka?mar?ík (51. Dybala), Sluka.

U 14

B. Bystrica - MŠK Žilina 1:4 (0:0), góly MŠK Žilina: 43., 46., 64. Dávidik, 39. Sobol.

Zostava:  Špánik (36. Mikunda) - Mar?an, Kadik, Krkoška (K), Chládecký (36. Slatinský), Filipiak, Moravec (46. Šavel), Greguš (36. Sobol), Kopásek (36. Hudcovský), Jackuliak, Dávidík.

U 13

MŠK Žilina - Tepli?ka u 15 5:1 (2:1), góly MŠK Žilina: Petrovi? 2, Kurica 2, Szabo.   Hralo sa 2x35  minút.

U 12

MŠK Žilina - Tepli?ka U 13 14:0 (5:0), góly MŠK Žilina:  Pekara 3, Oravec 3,  Bechný, Simal?ík,  Prasek, Milo,  Noga, Majer?ák, Portašik. Hralo sa 2x30 minút, 8+1.

Nede?a, 15.9.2013

B

MŠK Žilina - Prešov B 3:0 (0:0), góly MŠK Žilina:  76., 86. ?urica oba z 11m, 74. Hrbek.

Zostava MŠK Žilina:  Le Giang - Repá?, R. Lon?ík, Perexta, ?uratný, Švikruha (57. J. Lon?ík), Tlachá?, ?urica, Mravec (46. Klec), Jasenovský (82. Pú?ala), Hrbek.

V. Veselý, tréner: " Hoci sme hrali v oklieštenej zostave chlapci pristúpili k zápasu ve?mi zodpovedne, disciplinovane a taktiež potvrdili, že miesto v základnej zostave im patrí. Teda z výsledku i hrou som spokojný. Pokia? by som mal predsa vyzdvihnú? individuálne výkony potešil ma Mišo Klec. Hral sebavedome, veril si a druhý by bol Jano Hrbek, ktorý bol pri všetkých troch góloch. Ale moja spokojnos? je hlavne s hrou celého kolektívu."

U 12

MŠK Žilina - B. Bystrica  U 13 10:5 (5:2), góly MŠK Žilina: Biricz 2, Ká?er 2, Goljan 2, Štetiar 2, Capko, Rucek.

U 11

MŠK Žilina - B. Bystrica U 12 10:10 (5:3), góly MŠK Žilina: Šoška 3,  Chládek 2,  Pekara 2 ,Tvrdý, ?elko, Šnajder.

Tréneri Bá?ik, Frátrik:  Odohrali sme vyrovnaný zápas vo vysokom tempe. Chlapci výborne napádali rozohrávku súpera a po zisku lopty sa dostávali do zakon?enia. Súper hrozil najmä po akciách cez fyzicky vyspelejších úto?níkov. Ve?ké problémy nám robila rozhohrávka od brankára. Tieto herné situácie sme nezvládali a ?ahko strácali lopty."

zdroj: MŠK Žilina