U 15 MŠK Žilina - U 15 Ružomberok 1:1 (1:0)

Remíza v závere?nom zápase jesene, jediným strelcom domácich Boženík

U 15 MŠK Žilina - U 15 Ružomberok 1:1 (1:0), gól MŠK Žilina:  Boženík.

Zostava MŠK Žilina:  Petráš (36. Ko?ínek) - Majdán, Dybala, Kopas, Lacko (36.Múdry) - Chribík - Ka?mar?ík (55. Opiál), Kompaník (36. Varga) - ?uriš (55. Mlynár), Boženík, Sluka

Hodnotenie zápasu, Vladimír Labant, tréner: V dohrávanom stretnutí 13.kola sme prišli o ví?azstvo vlastnou chybou 10 min. pred koncom. V prvom pol?ase sme herne výrazne prevyšovali súpera, dobre sme kombinovali a už v 10.minúte sme šli do vedenia, ke? chybu brankára potrestal Boženík. V ?alšom priebehu zápasu sa nám napriek prevahe a s?ubným streleckým príležitostiam nedarilo prida? druhý gól, ktorý by definitívne zápas rozhodol. Najbližšie k tomu mal Sluka, ktorý sa krátko po prestávke ocitol po Boženíkovej spätnej prihrávke v obrovskej šanci no z dvoch krokov od brány mieril len do brankára. Kopasov priamy kop spoza 16-ky brankár s ve?kou námahou vyrazil a neujal sa ani Slukov strelecký pokus. Z ?ista jasna prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu, ke? po nedorozumení v strede obrany sme nechali dostatok priestoru úto?níkovi hostí, ktorý nezaváhal. V závere sme súpera pritla?ili a mali sme viacero šancí rozhodnú? zápas v náš prospech. Kopasov ?alší pokus z TK tentokrát orazítkoval ty? a vo ve?kej šanci rozhodnú? sa ocitol v 68.min. Majdán no sám v súboji zo?i vo?i pred brankárom neuspel. Zápas sa tak skon?il nerozhodne 1:1 s ?ím však nie som spokojný, lebo sme boli lepším tímom, avšak chýbala efektivita v zakon?ení.