8.3.2014

Banská Bystrica U 17 - MŠK Žilina U 17 3:1 (3:0)

7 minút prvého pol?asu rozhodlo o prehre lídra tabu?ky + 2 ?ervené karty.

Dukla Banská Bystrica U 17 - MŠK Žilina U 17 3:1 (3:0)

Gól:  45. Mo?oroši.  ŽK: Štefanec. ?K: 58. Štefanec (po druhej ŽK), 80. Mo?oroši.

Zostava:  K?azovi? - Mar?iš (40. Šesták), Minárik (67. Coma), Kra?ko, Hancko (67. Brod?an) - Václavík - Michlík, Štefanec - Mo?oroši, Sedúch (40. Kapusniak),  Kone?ný.

Tibor Goljan, tréner: "V prvom pol?ase sme podali slabý výkon. Najvä?šie problémy sme mali pri otváraní hry, ke? súper nás dobre pressoval v úto?nej zóne a my sme sa z toho nedokázali dosta?. Zlá rotácia stredových hrá?ov, ponuková ?innos?, nepresné prihrávky, k tomu slabý pohyb a množstvo prehratých osobných súbojov -  momenty, pre ktoré sme po 40 minútach  prehrávali  3:0. Prvý gól po rohovom kope -  náš slabý dôraz a nezodpovednos?. Druhý gól  sa zrodil chybnou  rozohrávkou Kra?ka a jeho malá domov  bola zachytená súperom, 2:0.  O  minútu neskôr štandardka z 35 metrov, nakopnutá lopty a podbehnutie brankára K?azovi?a, 3:0. Za 7 minút sme dostali tri góly. My sme mali v prvom pol?ase za stavu 0:0 ty?ku, ke? hlavi?koval Kone?ný a Michlík z dobrej pozície netrafil loptu.

V druhom pol?ase sme podali o sto percent lepší výkon, podarilo sa nám hne? na za?iatku zníži? Mo?orošim. ?alšie šance, ktoré sme si vytvorili sme nepremenili, najvä?šiu mal Jakub Michlík, ale spo?ahlivo zasiahol domáci gólman. V našom tlaku nás pribrzdil rozhodca, ktorý výlú?il Štefanca po druhej žltej karte. Aj o desiatich hrá?ov sme sa snažili hra? futbal, domáci bránili len na vlastnej polovici, ale zníži? sa nám už nepodarilo. S prvým pol?asom nemôžeme by? spokojní, ale v druhom sme ukázali, že futbal hra? vieme, ale bez bojovnosti to nepôjde."

zdroj: MŠK Žilina