MŠK Žilina U 16 - Trnava U 16 1:1 (1:0)+FOTO

Gól Branislava Sluku na tri body nesta?il.

MŠK Žilina U 16 - FC Spartak Trnava U 16 1:1

Gól: 35. Sluka. ŽK: 63. D. Fujak.

Zostava:  Bernát - Majdan (77. Martin?ek), Taška, Víg?aš (59. Sokol), Drbúl, D. Fujak, Krela (63. R. Fujak), Makuch, Vallo, Sluka, Majštiník.

P. Šuhaj, tréner: " Hrali sme proti fyzicky zdatnejšiemu súperovi.  Do zápasu sme vstúpili ve?mi dobre, mali sme prevahu, po strate lopty sme ihne? prepínali a snažili sa konštruktívne odobera? loptu.  Vytvorili sme si aj obrovské šance, ke? David Fujak zo?i - vo?i brankárovi namieril ved?a.  V 35. minúte sa presadil Branislav Sluka  nádhernou strelou z 20 metrov a bolo 1:0.

Do druhého pol?asu sme chceli pokra?ova? v agresívnej hre na súperovej polovici. V 55.minúte sme mali na kopa?kách druhý, ale rohový kop Sluku sme nedotla?ili do brány. O dve minúty sme pykali, ke? po našom slabom dôraze hostia vyrovnali po rohu. Potom sme snažili streli? ví?azný gól ale naše akcie nemali gólový charakter. Avšak by som chcel hrá?om po?akova?, že mali  až do poslednej minúty túžbu po ví?azstve."