Fotogaléria:

Fotogaléria
8.5.2014

Slovan Bratislava U 16 - MŠK Žilina U 16 3:2 (1:1)

Domáci v zápase striedali až 5-krát, preto sa výsledok bude v najbližšej dobe kontumova? v prospech MŠK Žilina (0:3).

Slovan Bratislava U16 - MŠK Žilina U 16 3:2 (1:1)

Góly: 4. Polá?ek, 50. Vallo.

Zostava: Bernát - Majdan, Taška, Víg?aš (65. R. Fujak), Koš?ál (41. Drbúl), D. Fujak, Vallo, Orság, Polá?ek, Martin?ek (41. Makuch), Sokol.

Pavol Šuhaj, tréner:

"V zápase narazili na seba mužstvá, ktoré stále bojujú o majstrovský titul tejto vekovej kategórie. Ibaže my sme chceli hra? futbal a domáci len nakopávali lopty... V rozpätí prvých desiatich minút sme mali dve ve?ké šance, jednu z nich využil  Polá?ek  strelou do šibenice z hranice 18 metrov. Avšak o pár minút ten istý hrá? trestuhodne zahodil z hranice piatich metrov .V 10.minúte  sme inkasovali po dvojmetrovom ofsajde, pri ktorom postranný rozhodca avizoval ofsajd, avšak hlavný rozhodca nechal pokra?ova? v hre. Stále sme však pokra?ovali v aktívnej hre a šance Martin?eka ?i Orsága boli zblokované.

Do druhého pol?asu domáci prešli na rozostavenie 3-4-3  a ešte viac za?ali hra? silový futbal s nakopávanými loptami. V 50.minúte sa zrodila najkrajšia akcia zápasu, ke? Drbúl vybojoval loptu, kolmo vysunul Polá?ka a ten spätnou prihrávkou našiel Valla, ktorý nekompromisne zakon?il.  O dve minúty sme mali kopa? jasný pokutový kop, ale hlavný rozhodca faul na Polá?ka "vytiahol" na hranicu pokutového územia.  Potom sme za sedem minút urobili dve obrovské chyby. Nepozornos? pri rohu ?i nakopnutej lopte mala za následok oto?enie výsledku v prospech Slovana. Závere?ný tlak už vyrovnanie nepriniesol."

zdroj: MŠK Žilina