MŠK Žilina U 16 - Bardejov U 16 5:0 (3:0)

Koncentrovaným výkonom potvrdili Šošoni úlohu favorita.

Góly: 34.,51. Vallo, 18. Polá?ek, 35. Drbúl, 44. Orság.

Zostava:  Bernát - Majdan, Taška, Víg?aš, R. Fujak (45. Cisárik) - D. Fujak (51. Šušolík) - Makuch (41. Orság), Vallo - Polá?ek, Sokol (41. Majštiník), Drbúl.

Pavol Šuhaj, tréner:

" Hralo sa na ?ažkom teréne a za stáleho vetra. Vedeli sme, že súper patrí tabu?kovo dole, i preto som hrá?ov nabádal, aby boli koncetrovaní od prvej minúty a premie?ali šance.  Od za?iatku sme sa snažili hra? agresívne na súperovej polovici a vytvára? si gólové príležitosti. Po nevyužitých šanciach Sokola, Tašku a Valla sme po kolmej prihrávke Tašku šli do vedenia zásluhou Polá?ka, ktorý sa ocitol zo?i - vo?i brankárovi hostí. V 34. a 35. minúte sme strelili dva pekné góly, ke? najprv Vallou krížnou strelou a Drbúl do šibenice z 18 metrov stanovili pol?asový rezultát na 3:0.

Druhý pol?as pozna?il ešte ?ažší terén a silnejší vietor, ale stále sme dominovali, z ?oho najprv po Vallovej spätnej prihrávke zvýšil Orság na 4:0 a v 51. minúte Vallo upravil na 5:0. Okrem gólov sme štyri - krát nastrelili konštrukciu brány. Okrem hry  a ví?azstva ma potešil návrat kapitána Šušolíka po dlhej absencii. Po ligovom zápase v Michalovciach cestujeme na medzinárodný turnaj do talianskeho Ríma."

zdroj: MŠK Žilina