4.6.2014

Chlapci MŠK Žilina U 12 majstrami Slovenska +FOTO

Titul mladších žiakov v sezóne 2013/2014 je v správnych rukách, viac prezradil tréner U 12 Ivan Šim?ek.

Pán tréner, vaši zverenci získali titul v mladších žiakov, teda sú?až je pre kategóriu U 13. Ako náro?né bolo pre chlapcov sa vyrovna? hra? zápasy so staršími súpermi?

"Náro?nejšie zápasy prichádzali, ke? naši súperi boli fyzicky zdatnejší a naši hrá?i sa museli presadi? futbalovou kvalitou. V niektorých ?ažších stretnutiach v základnej ?asti hrali za nás aj hrá?i z kategórie U 13 pod vedením trénera Repaského, ktorí nám vyhratými zápasmi pomohli k prvému miestu."

Aké najvýraznejšie posuny ste zaznamenali u hrá?ov za posledný rok pod vašou taktovkou?

"Ani nie najvä?ší posun, ale zlepšenie nastalo po technickej a koordina?nej stránke. V zápasoch sa prejavil kontakt prvého dotyku, lepší dôraz v osobných súbojoch a hernej spolupráce so spoluhrá?mi na ihrisku."

Je titul v správnych rukách? Ktoré stretnutia v tomto ro?níku boli naj?ažšie?

"Treba pripomenú?, že za našim úspechom sú hrá?i U13. Tí za nás vyhrali v základnej a nadstavbovej ?asti ?ažké zápasy (Ružomberok, Prešov a s polovicou mužstva Michalovce, Košice, Bardejov). Bez týchto ví?azstiev by sme prvé miesto neobsadili."

"Ve?mi rád by som sa po?akoval klubu MŠK Žilina za vytvorené podmienky, rodi?om za trpezlivos? ?i spoluprácu a hrá?om za vzornú reprezentáciu klubu."

Fotogaléria k článku: