21.7.2014

MŠK Žilina B pred štartom DOXXbet ligy

Miroslav Nemec: „Pre mladých to bude fantastická sú?až.“ Štartujeme v sobotu 26.7 o 17.00 hod. na štadióne MŠK Žilina proti FK Slovan Duslo Ša?a.

B – tím MŠK Žilina si v aktuálnej sezóne zahrá druhú najvyššiu sú?až, ktorá nabrala nový formát a aj nový názov. Prvý zápas v novej sezóne odohrá MŠK Žilina B v sobotu 26.7 o 17.00 hod. proti FK SLovan Duslo Ša?a na  štadióne MŠK Žilina.

Miroslav Nemec: „Pre mladých fantastická sú?až.“
Trénerské kormidlo Vladimír Veselý prenechal pred za?iatkom letnej prípravy Miroslavovi Nemcovi, ktorý naposledy viedol MŠK Žilina U 19. Pre bývalého úto?níka bude nová sezóna pod?a jeho slov zaujímavou výzvou.

Ako hodnotíte prípravné obdobie pod vaším vedením?
Mali sme na prípravu ?asový úsek 18 dní, odohrali sme 5 prípravných zápasov, ktoré nám ukázali tvár mužstva. Musíme sa etablova? na vyššiu sú?až a pripravi? man?aft po fyzickej stránke. Najhlavnejšie bude, aby sa hrá?i pripravovali na Fortuna ligu.

Z ?oho bude tvorený káder B-tímu?
Máme nastavenú s trénerom Gu?om koncepciu. Okrem menej vy?ažovaných hrá?ov z A mužstva rátame s hrá?mi z B - tímu uplynulej sezóny a angažovaní mladých hrá?ov z akadémie. Už však teraz cítime, že pre mladých to bude ve?ký skok, ?o sa týka nasadenia a kvality. Rozhodne to bude pre nich fantastická sú?až. Rád by som dodal, že som milo prekvapený, ako sú pripravení hrá?i v B - tíme a dokážu komunikova?, pracova? s mladšími hrá?mi. To je skvelé zistenie, že B -tím je založený na kolektíve.

Predstavte nám váš pracovný tím pre novú sezónu.
Najbližší spolupracovník je ?uboš Berešík, ktorý je koordinátorom mládeže MŠK Žilina, ?alej Tomáš ?urica, skvelým motivátorom a masérom je Ivan Šumichrast ml. a vedúcim mužstva predpokladám bude Róbert Salašek.

Poprvýkrát v histórii budú hra? dve seniorské žilinské mužstvá v dvoch najvyšších sú?ažiach na Slovensku. Túto skuto?nos? pripomenul aj riadete? mládeže MŠK Žilina Peter Pekara.

Aký rozmer pre celý klub môže prinies? ú?inkovanie B -tímu v DOXXbet lige?
Je skvelé, že budeme ma? dobré premostenie medzi A mužstvom a B mužstvom, rovnako príprava mladých chlapcov pre seniorsky futbal, ?o je jedna zo základných myšlienok. Prvý krát hrajú obe seniorske mužstvá v dvoch najvyšších sú?ažiach.

Permanentky platia aj na zápasy B tímu MŠK Žilina:

Pripomíname držite?om permanentiek MŠK Žilina na sezónu 2014/15, že tieto permanentky platia okrem zápasov Fortuna ligy a aj na zápasy MŠK Žilina B v Doxxbet II.lige.
Vstupenky na Doxxbet II.ligu sa budú da? kúpi? vždy hodinu pred stretnutím. Ak bude mužstvo hra? na štadióne MŠK Žilina, tak sa vstupenky budú predáva? v pokladni MŠK Žilina na Športovej ulici, ak sa bude hra? v Strážove, tak pri vstupe do areálu, miesto bude vždy ozna?ené.

Cena vstupenky bude 2 €. Pre držite?ov platných klubových kariet na sezónu 2014/15  bude vstupenka stá? len 1 €. Z?avu si môžu držitelia klubových kariet uplatni? pri kúpe vstupenky pred zápasom, ?i už v pokladni pri štatióne MŠK Žilina, alebo pri vstupe do areálu v Strážove.

Rozpis zápasov MŠK Žilina B nájdete tu: www.mskzilinamladez.sk/index.php

článok bol zobrazený 2070 krát