12.9.2006

FK ?adca - MŠK Žilina 0 : 3 ( 0:1)

V 15 minútových intervaloch Vám budeme prináša? priebeh stretnutia II. kola Slovenského pohára

O 15.30 sa za?al na ihrisku v ?adci zápas II. kola Slovenského pohára medzi FK ?adca a MŠK Žilina. Tréner Pavel Vrba sa musel zaobís? bez Stana Šestáka, ktorý má po faule Kosme?a na zápase so Slovanom nohu v sadre. Pre dobre rozbehnutého strelca MŠK to znamená ?alšie stop asi na mesiac, v ?adci nie je ani Jež a ani Švestka..

Zostava MŠK : Seman - Minar?ík, Hubo?an, Vomá?ka, Pekarík - Štrba - Luis, Vrši?, Devátý - Nemec, Porázik

Prvých 15 minút sa mužstvá o?ukávali, Žilina mala dve šance vypracované Vrši?om a Nemcom, ?adca sa dostala po rýchlom prechode do útoku takisto dvakrát do šancí. Z  prvej  úto?ník CA prehodil Semana , lopta smerovala mimo brány a druhýkrát strela z dia?ky Semana neprekvapila

V 20. minúte bol v prieniku Porázik, brankár odvrátil na roh, po rohu strie?al Devátý nad. V 24. minúte Devátý prešiel do stredu , pri?ukol Nemcovi a ten strelou k žrdi otvoril skóre 0:1. V 28. min.išiel Porázik sám na brankára, pokúšal sa ho prelobova?, lob smeroval nad.

V 35. minúte po rýchlom prechode do útoku sa dostal do šance úto?ník ?adce Prívar?ek, jeho strela tesne minula Semanovu bránu.V 40. minúte strelu z dia?ky Seman vyrazil na roh ?adce. Koniec prvého pol?asu.

Do 2. pol?asu nastúpila MŠK s jednou zmenou, Tesák vystriedal Minar?íka. V 60. minúte je stále stav 0:1. Porázik na pravej strane prihral Devátému, ten vybojoval roh. Zatia? je celkový prejav Žiliny "nemastný - neslaný". V 62. minúte potiahol Tesák, našiel Vrši?a a ten skóroval 0:2.V 63. minúte vystriedal Porázika Babatounde Bello. V 66. minúte reklamoval brankár domácich ofsajd, ktorý však nebol a Tesák skóroval 0:3.

V 73. minúte zaujal prienik 16ro?ného Bella, jeho lob brankár vyrazil.V 76 . minúte striedanie ZA, Nemca  vystriedal Wisdow, a striedanie CA  Hrbeka vzstriedal Kula. Tesne pred striedaním prenikol dopredu Bello, prihral Vrši?ovi, jeho strlu ste?oval do brány Tesák,bol však v ofsajde a gól nebol uznaný.

V 82. minúte išiel sám na bránu Semana Šidla,strelil však do ty?e. V 87. po strele Vrši?a sa zranil brankár ?adce Gavlák, musel strieda? Holiš. Zápas sleduje 2900 divákov.