SPRAVODAJSTVO - ROZHOVORY

S novým kapitánom na plavbe za titulom S novým kapitánom na plavbe za titulom
25. 2. 2005 - , zdroj: MŠK Žilina
S novým kapitánom Marekom Bažíkom sme sa pozhovárali o jeho funkcii v mužstve a presondovali sme s ním situáciu v kabíne pred blížiacou sa ligou. Poodhalil nám nie?o zo zákulisia a dozvedeli sme sa aj nejaké ,, pikošky ´´.

Benjamin Vomá?ka o sústredení v Turecku Benjamin Vomá?ka o sústredení v Turecku
21. 2. 2005 - , zdroj: MŠK Žilina
Bezprostredne po návrate z Turecka sme oslovili jedného z družiny "tureckých navrátilcov" Benjamína Vomá?ku a požiadali ho o rozhovor. Prinášame Vám jeho poh?ad na sústredenie a ako vidí už pomaly kon?iacu sa prípravu.

Pod viano?ný strom?ek – rozhovor s Marekom Mintálom Pod viano?ný strom?ek – rozhovor s Marekom Mintálom
24. 12. 2004 - Juraj Vnuk, zdroj: MŠK Žilina
Na vyhlasovaní ankety sme boli prítomní a tak Vám prinášame s?úbený rozhovor. Marek bol v Bratislave so svojimi rodi?mi, otec i mamina boli pyšní na svojho syna, ich rados? sa dala vy?íta? z každého gesta, z každého poh?adu, z každého sloví?ka. Marek žiaril dvojnásobným š?astím, ve? mal v hlave a v srdci ?erstvé narodenie syna Jakuba a toto ocenenie vnímal takisto ve?mi emotívne. Bol v zajatí novinárov, médií ešte dve hodiny po slávnostnom programe, ale ako správny profesionál trpezlivo odpovedal na otázky, dával autogramy, fotil sa s prítomnými de?mi ?i obdivovate?mi. My sme sa k nemu dostali až na záver, síce už unavený, ale ochotne odpovedal najprv na Vaše otázky z diskusného fóra a potom i na naše. K nim pridáme v najbližších d?och i preklad Markovho interview pre domáci bulletin pred zápasom s Bayernom Mníchov.

5 otázok  pre Rada Zabavníka 5 otázok pre Rada Zabavníka
24. 12. 2004 - Juraj Vnuk, zdroj: MŠK Žilina
Ke?že na 6. mieste v ankete Futbalista roka 2004 skon?il Radko Zabavník, v minulej sezóne ešte pilier žilinskej zálohy a momentálne hrá? CSKA Sofia, bol na odovzdávaní cien v Bratislave, tak sme si nenechali ujs? príležitos? a položili sme zopár otázok i jemu.

z kuchyne klubu .... „varí“  Ladislav Jurkemik z kuchyne klubu .... „varí“ Ladislav Jurkemik
23. 11. 2004 - , zdroj: MŠK Žilina
Myslím si, že v momentálnej finan?nej situácii vo futbale na Slovensku, kde aj sú?asné ligové mužstvá majú problémy, rozširovanie ligy nemá význam a ni? nerieši.

Fan club predstavuje Ivana Bartoša Fan club predstavuje Ivana Bartoša
22. 11. 2004 - , zdroj: MŠK Žilina
K futbalu ma priviedli rodi?ia, už ako malý som si kopal s kamarátmi loptu, neskôr som za?al chodi? na tréningy do Liptovskej Porúbky a odtia? som prišiel do Liptovského Hrádku, kde som aj býval. Tam ma viedol pán Frigmanský a po rôznych žiackych výberoch som sa dostal do Banskej Bystrice k trénerovi Benedikovi.

z kuchyne klubu .... „ varí“  Milan Skokan, fyzioterapeut A teamu MŠK Žilina z kuchyne klubu .... „ varí“ Milan Skokan, fyzioterapeut A teamu MŠK Žilina
13. 11. 2004 - , zdroj: MŠK Žilina
Dlhé roky pracoval ako u?ite? telesnej výchovy na Strednom odbornom u?ilišti v Kysuckom Novom Meste, kde aj žije so svojou rodinou. Popri práci sa však stále venoval športu, príprave vrcholových športovcov, predovšetkým atlétom.

fanclub predstavuje Mareka Bažíka fanclub predstavuje Mareka Bažíka
10. 11. 2004 - , zdroj: MŠK Žilina
Športový sen? Teraz, tohtosezónnym snom je vyhra? Slovenský pohár, ten nám chýba a ten musíme vyhra?, samozrejme aj majstrovský titul, Ligu majstrov. A v súkromí – rád by som sa oženil v blízkej budúcnosti, založi? si rodinku, aby sme boli všetci zdraví, aby to fungovalo.

Rozhovor s p. Antošíkom Rozhovor s p. Antošíkom
26. 10. 2004 - , zdroj: MŠK Žilina
Prinášame Vám rozhovor s pánom Antošíkom, ktorý bude zverejnený v bulletine vydanom pred domácim zápasom s FK Dubnica. Veríme, že Vás priláka nielen na zápas, ale i na kúpu bulletinu, ktorý sa snaží prináša? tie najaktuálnejšie informácie z klubu, postrehy k odohratým zápasom, rozhovory s hrá?mi, ich profily aj s farebnou fotografiou. Aj touto formou môžeme podpori? svoj klub.

Kapitán na „maródke“. Kapitán na „maródke“.
19. 10. 2004 - Juraj Vnuk, zdroj: MŠK Žilina
Po zápase s Rimavskou Sobotou„vypadol“ zo základnej zostavy kapitán MŠK Žilina Branislav Labant. Prí?inou neboli slabé výkony ale nepríjemné zranenie chrbtice, ktoré vyústilo až do nutnosti podstúpi? operáciu. Bra?a sme stretli i na zápase s Artmediou v Bratislave, tak sme sa ho spýtali...

1   2   3   4   5