FUTBALOVÁ AKADÉMIA MŠK ŽILINA

Futbalová akadémia MŠK Žilina sa nachádza v lokalite mestskej ?asti Žilina – Strážov , na hlavnom ?ahu Žilina – Bratislava.

V areáli Fubtalovej akadémie sú ihriská s umelou trávou štvrtej generácie, ktoré sú v prevádzke po?as celého roka. Majstrovské a prípravné zápasy tu hrávajú všetky kategórie FA a takisto areál využívajú po?as zimnej prípravy aj hrá?i A – tímu MŠK Žilina.

Vo futbalovej akadémii sú zrekonštruované všetky priestory pre prácu mládežníckych trénerov , šat?e a kancelárske priestory .

Ubytovacie služby sú zabezpe?ované v devätnástich izbách s kapacitou 56 lôžok na dvoch poschodiach v ubytovni. Prevádzka je rozložená na dve poschodia. Všetky izby sú samostatne uzamykate?né. Celková kapacita ubytovne je 49 miest. Ubytov?a svojím výchovným programom školského zariadenia nadväzuje na výchovno-vzdelávaciu ?innos? školy v ?ase mimo vyu?ovania a úzko spolupracuje s rodinou žiaka. Vytvára podmienky pre uspokojovanie individuálnych potrieb a záujmov žiakov prostredníctvom mimoškolských aktivít.

I. poschodie - Kapacita 27 miest
II. poschodie - Kapacita 22 miest
Spolo?enská miestnos? – rozmer 150m2
Kuchynka – rozmer 10m2

FA má aj priestory pre regeneráciu, ktoré využívajú všetky mládežnícke kategórie MŠK Žilina.

K dispozícii je sauna, miestnos? pre odpo?inok, regenera?ný bazén, masáž.