- archív ankiet -

Fotogaléria:

Fotogaléria
SPRAVODAJSTVO - UEFA

F91 Dudelange - MŠK Žilina  1 : 2 (1 : 0) F91 Dudelange - MŠK Žilina 1 : 2 (1 : 0)
18. 7. 2007 - Juraj Vnuk, zdroj: MŠK Žilina
Futbalisti slovenského majstrovského tímu MŠK Žilina zví?azili v stredajšom prvom zápase 1. predkola Ligy majstrov 2007/08 na štadióne Josa Nosbauma nad domácim luxemburským klubom F91 Dudelange 2:1 (0:1).

Zástupca SR v Intertoto Cup-e 2006 na úvod do Luxemburska Zástupca SR v Intertoto Cup-e 2006 na úvod do Luxemburska
11. 4. 2006 - , zdroj: MŠK Žilina
Slovenský zástupca v tradi?nej letnej európskej pohárovej klubovej sú?aži UEFA-Intertoto Cup 2006 narazí v 1. kole na protivníka z Luxemburska. Rozhodol o tom pondelkový žreb v sídle UEFA vo švaj?iarskom Nyone. O ú?as? v Intertoto Cupe má záujem až pä? slovenských klubov, ktoré vo februárovom termíne podali oficiálne prihlášky na SFZ - Dukla Banská Bystrica, Spartak Trnava, MŠK Žilina, ZTS Dubnica a FC Nitra.

Po Utrechte ?alší súper Žiline v 1. kole P UEFA nepribudne + FOTOGALÉRIA z Viedne Po Utrechte ?alší súper Žiline v 1. kole P UEFA nepribudne + FOTOGALÉRIA z Viedne
26. 8. 2005 - , zdroj: MŠK Žilina
Prinášame vám ešte súhrn ohlasov a sumarizáciu zápasu medzi Austriou Viede? a MŠK Žilina a zárove? aj nieko?ko fotiek od nášho už takmer pravidelného prispievate?a. Veríme, že vám všetkým, ktorí ste sa z nejakého dôvodu nemohli zú?astni? zápasu, aspo? trochu priblížia atmosféru zápasu.

Ohlasy médií: Austria takmer vypadla, bol to ?ažký pôrod Ohlasy médií: Austria takmer vypadla, bol to ?ažký pôrod
Ohlasy rakúskych médií po štvrtkovom odvetnom stretnutí 2. predkola Pohára UEFA 2005/2006 vo futbale Austria Viede? - MŠK Žilina (2:2): Kurier: "Linz prestrie?al Austriu do Pohára UEFA. Bol to ?ažký pôrod, štvr?finalistu z uplynulej sezóny zachránili až dva góly Rolanda Linza."

Žilina prepásla šancu hra? druhýkrát hlavnú sú?až P UEFA Žilina prepásla šancu hra? druhýkrát hlavnú sú?až P UEFA
Futbalisti trojnásobného slovenského majstra z predchádzajúcich štyroch sezón MŠK Žilina nevyužili možnos? vybojova? si po druhý raz v histórii klubu ú?as? v hlavnej sú?aži Pohára UEFA. Pritom zverenci trénera Karola Peczeho mali k tomu ozaj ve?mi blízko.

"Odohrali sme s Austriou dva zápasy, v ktorých sme boli ve?mi blízko k úspechu" "Odohrali sme s Austriou dva zápasy, v ktorých sme boli ve?mi blízko k úspechu"
Odohrali sme s Austriou dva zápasy, v ktorých sme boli ve?mi blízko k úspechu. V odvete sme chceli vychádza? zo zabezpe?enej obrany a z dobrej defenzívy maximálne využi? po rýchlych protiútokoch každú šancu. V prvom pol?ase sme súpera ve?mi dobrým výkonom pravdepodobne aj zasko?ili. Podarilo sa nám streli? dva góly, využili sme asi ?ahtikár?enie zo strany Austrie, ktorá si asi bola vedomá priaznivého výsledku z prvého merania síl v Žiline.

Austria Viede? - MŠK Žilina 2:2 (0:2) Austria Viede? - MŠK Žilina 2:2 (0:2)
25. 8. 2005 - , zdroj: MŠK Žilina
Futbalisti MŠK Žilina nepostúpili do hlavnej sú?aže Pohára UEFA 2005/06. Napriek dobrému výkonu Žilin?ania v odvete 2. predkola iba remizovali vo Viedni na štadióne Franza Horra s miestnou Austriou 2:2 (0:2) a s pohárovou Európou sa rozlú?ili. Slovenský vicemajster viedol po I. pol?ase gólmi ?išovského a Gottwalda senza?ne 2:0, ale po prestávke v rozpätí piatich minút úto?ník domácich Linz dvoma gólmi stanovil na kone?ných 2:2 a vybojoval pre Austriu postup.

FK Austria - MŠK Žilina 2:2 FK Austria - MŠK Žilina 2:2
Prinášame Vám priebežné spravodajstvo zo zápasu FK Austria Viede? - MŠK Žilina. V detailoch ?lánku nájdete popis najzaujímavejších akcií a momentov hry. Viac informácií v detaile ?lánku. Aktualizácia cca. každých 20 minút alebo po zmene stavu.

?erstvé novinky z Viedne ?erstvé novinky z Viedne
Prinášame Vám informácie o tom ako svoj ?as trávia naši futbalisti v hlavnom meste Rakúska, kde ich dnes ve?er o 20:15 ?aká ?ažký odvetný súboj v medzinárodnom pohári UEFA s favorizovaným tímom FK Austria Viede?. Viac v detailoch ?lánku...

online prenos z Viedne online prenos z Viedne
Vážení fanúšikovia. Z dnešného zápasu Vám z tech. dôvodov nemôžeme prinies? zápas minútu po minúte cez náš online systém. Aby ste však boli aktuálne informovaní o stave, budeme priebežne na stránkach informova? o najzaujímavejších momentoch a stave, na základe telefonického kontaktu s Marikou Benedekovou.